Mühendislik

Kriyolet'in tüm imalatlarında kullandığı standart bir tasarım olmakla beraber, özel bir uygulama veya ihtiyacınız varsa, tam istediğiniz gibi yeni bir tasarım da hazırlanabilir. Mühendislerimiz her çeşit ihtiyacı ve talebi imalata yönelik gerçekleştirecek veya yeniden oluşturacak şekilde özerk çalışırlar. Bu çalışmalar tüm ürünlerimizin tasarımını ve imalatını büyük bir esneklikle gerçekleştirmemizi sağlar.

Kriyolet bu özellikleri ile sadece imalat yapan bir firma olmanın yanı sıra, güçlü bir mühendislik hizmeti veren firma olarak da konumlanmaktadır. PED ve TPED direktiflerine göre hesaplar ve çizimler teknik ofis tarafından yapıldıktan sonra denetim kuruluşlarının onayına sunulur.

Sonuç olarak, tasarım ve projelendirme konusundaki tecrübemiz ve bilgi birikimimiz, müşterilerimize yüksek kalitede, sağlam ve güvenilir çözümler olarak ulaşır.

Kriyolet olarak, en çetin ve zorlayıcı özellikleri olan teknik taleplerinizi karşılayabilmek için kısa süre içinde teklif hazırlayarak,  danışmanlık hizmeti vererek, hassas mühendislik hizmeti sağlayarak ve verimli dizaynlar yaparak her türlü sorununuzun çözümü için daima yanınızdayız.

 

Mühendislik