Haberler

NAPEC 2018 Fuarı - Cezayir

25 - 28 Mart 2018 tarihleri arasında Cezayir'in Oran şehrinde düzenlenen, Kuzey Afrika'nın en önemli Enerji, Petrol ve Gaz fuarı olan NAPEC fuarına katıldık. Sınırların ötesine tecrübemizi ve kalitemizi etkin bir şekilde taşımak, ihracatın gelişmesine katkıda bulunmaktan dolayı mutluyuz. ..

Petrojet - Mısır (Süveyş Tesisleri)

35.000 çalışanı ile Petrol, Gaz, Kimya, Petrokimya, Enerji, Endüstriyel ve Altyapı projeleri gibi çeşitli iş kollarında faaliyet gösteren, Mısır'ın güçlü EPC yüklenicisi PETROJET Petroleum Projects And Technical Consultations şirketinin Süveyş şehrindeki tesislerinde kullanılacak likit oksijen depolama tankları Kriyolet tarafından imal edildi. Sınırların ötesinde yer almaktan gurur duyuyoruz. ..

Sarıyer Devlet Hastanesi

YDA-Ayık Ortaklığı tarafından yapımı gerçekleştirilen, İstanbul Sarıyer 350 yatak kapasiteli Devlet Hastanesi'nin merkezi oksijen sistemini besleyecek likit oksijen tankı Kriyolet tarafından imal edilmiştir. ..

Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü

Rönesans Holding yatırımı olan Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü'nün Sıvı Oksijen Depolama Tankları Kriyolet tarafından imal edilmektedir. Proje, toplam 1.038 yatak kapasiteli, iki hastane ve bir klinikten oluşmaktadır. ..

Manisa Eğitim Araştırma Hastanesi

YDA Group iştiraki olan ATM Sağlık Manisa Yatırım ve İşletme A.Ş. tarafından yapımı sürdürülen 558 nitelikli yatak kapasiteli Manisa Eğitim Araştırma Hastanesi'nin Sıvılaştırılmış Oksijen Depolama Tankları Kriyolet tarafından imal edilmektedir. ..

Eskişehir Şehir Hastanesi

AKFEN İnşaat tarafından yapımı süren, Avrupa'nın En İyi Sağlık Projesi ödülüne sahip 1081 yataklı Eskişehir Şehir Hastanesi'nin Kriyojenik Likit Oksijen ve Azot Depolama Tankları Kriyolet tarafından imalatı yapılarak teslim edilmiştir.   ..

Tokat Zile Devlet Hastanesi

ARSLANLAR İnşaat Ticaret ve Turizm Ltd. Şti. tarafından yapımı tamamlanan Tokat Zile Devlet Hastanesinde merkezi oksijen sistemini besleyecek olan sıvılaştırılmış oksijen tankı Kriyolet tarafından sağlanmıştır. ..

Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü

YDA İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından yapımı süren 1583 yataklı “Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü”nün Kriyojenik Likit Oksijen Depolama Tank Sistemi uygulaması Kriyolet tarafından yapılmıştır. Yüksek teknoloji kullanılarak inşa edilecek olan ve hizmet verecek olan Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü aynı zamanda çevreye duyarlı, modern ve çağdaş yapısı ile dikkat çekmektedir. ..